Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TamSteviya Aromatik ve Tıbbi Bitkiler San. A.Ş
#1
Doğal Tatlandırıcı (stevia Bitkisi) Türkiye de ve Dünyada ki Talebin artması nedeni ile Tecrübelerimizi bu bitkinin üretiminden hasadına kadar olan süreçlerde değerlendirmek, bu bitkiye ilgisi olanlara rehberlik yapmak maksadı ile, şirketimiz 2020 yılında faaliyetine başladı.
 
Doğal Tatlandırıcı (stevia Bitkisi) yı Türkiyede tanıtarak yaygınlaşması için öncü bir rol üslenmiştir.
 
Şirketimiz, Fide üretimi ve satışı, ürün alımı, makina temin ve kiralama ve en önemlisi üretim yapacak tüm çiftçilerimize profesyonel rehberlik hizmetleri vermektedir.
Doğal Tatlandırıcı (stevia Bitkisi) ekimi yapmak isteyen tüm çiftçilerimiz bizimle iletişime geçerek Stevia yetiştiriciliğihakkında bilgi alabilir.
Stevia nedir, stevia nerelerde kullanılır, stevia iklim koşulları, stevia fidesi nereden temin edilir,  stevia hangi mevsimde ekilir, stevia ekimi yaparak ne kadar kazanabilirim bunlar ve daha bir çok sorunuza cevap Tamstevia.com.tr sitemizden bulabilirsiniz. 
Bu Stevia bitkisi ile bizler neler üretiyoruz, Beyaz toz stevia, Yeşil Toz Stevia, Kuru Yaprak Stevia, sıvı Ekstraktsteviaüretmekteyiz.
Sizlerde stevia bitkisi yetiştirmek ve bundan kazanç elde etmek istiyorsanız. Bizimle iletişime geçerek hemen fide sözleşmenizi yapabilirsiniz. Stevianın ekiminde sizlere rehberlik hizmeti vereceğimizi unutmayınız. Stevia  yetiştiğinde kuru yaprak alımlarınız için 5 yıl süre ile alım garantisi veriyoruz.
Sitemizde yatırım maliyetleri ve bu işten ne kadar kar elde edeceğinizi örnekleyen tablomuzu inceleyebilirsiniz.
Bizimle İletişime Geçmek için
Adres
Yakuplu Mah. Hürriyet Bul. SkyportResidanceAPtNo :1/64 Beylikdüzü İSTANBUL
Telefon(0212) 970 26 34(0 533) 771 74 98
E-posta  info@tamsteviya.com
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi