Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gayret Halı - Cami Halısı
#1
Camilerimiz bizlerin en kutsal mekânlarından birisidir. Camilerimiz, iç dekorasyon olarak her zaman özenle dizayn edilmiştir. Cami avizesinden tutun da minbere kadar her şey özenle hazırlanmaktadır. İnsanlar camiye girdikleri an o manevi huzuru yaşayabilmeleri sağlanmaktadır. Cami'de en dikkat çeken ise elbette halılardır. Camilerimizin zeminlerine serilen camiye girdiğimiz an en önemli dekor ürünü elbette cami halısıdır. Cami halısı satın almadan önce dikkat edilmesi gereken birçok konu vardır. Bunlardan bahsedecek olursak, İp kalitesinin akrilik ve yün olması en önemli şartlardan birisidir. Zemine dayanıklı olmalıdır. Cami halıları özellikle alttan ısınma sistemleri için önemli bir özelliktir. Halılar dünya standartların da sertifikalı olması gerekir. Bir diğer husus cami halısının kolay temizlenir olması gerekmektedir. 
Gayret halı ise tam burada karşımıza çıkmaktadır. Vermiş olduğu hizmetlerle 1950 yılında başlayan Fehmi Bakım tarafından sürdürülen bu hizmet bu zamana kadar devam etmiştir. Ürünlerin kalitesine güvenmekle birlikte yüksek standartlarda çalışmalarını sürdürmektedir. Gayret halı ISO 9001 ve kalite güvence belgesiyle dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir. Cami halısı için kalitesi fiyatından sonra cami tasarımı ve rengi önemlidir hatta bazen halı tasarımının ve renginin önemi öncekilerden daha fazladır, çünkü güzellik her şeyden çok fikir çeker. Bu nedenle gayret halı olarak, en iyi alıcıyı seçmeniz için sizlere en çok satan cami tarzı halı sunmayı amaçlamaktadır.
 Kalitesi yüksek hizmet ve ürünleri sunup rekabet ederek müşteri memnuniyeti en üst seviyeye çıkartmaktadır. Müşterilerinin güvenini kaybetmemek için hedeflerine son hızla devam etmektedir.  Cami halısı çeşitlerimiz üç adettir. Bunlar, Saflı Cami Halısı, Göbekli Cami Halısı ve Cami Kurs Halısı olarak üretimlerimiz bulunmaktadır. Cami halısı fiyatlarımız piyasada bulunan en ekonomik fiyatlardır. Bizlere sitemizin iletişim bölümünden ulaşarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz. İsterseniz iş yerimize de gelebilirsiniz. Adresimiz: Sanayi Çarşısı No: 10 Manisa / Demirci
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi